Regulamin internetowej platformy dystrybucyjnej powłok hydrofobowych .

 • 1

1.1 Sklep internetowy hydrofobowy.pl jest częścią grupy h2o nanotechnology & hydrofobowy.pl z siedzibą główna w Gdańsku. hydrofobowy pl jest oficjalną internetową platformą dystrybucyjną  produktów producenta h2o nanotechnology & hydrofobowy pl – siedziba firmy znajduje się w Gdańsku natomiast adres platformy internetowej to mickiewicza 21/57 82-500 Kwidzyn.

1.2 Kupującym może być zarówno osoba fizyczna, prawna lub każda inna instytucja lub jednostka organizacyjna posiadająca konto elektroniczne oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

1.3 Każdy klient zobowiązany jest na początku zaznajomić się z regulaminem e sklepu i jego akceptacją.

1.4 . Utworzenie przez klienta konta i kupno przez opcję gość również traktowane jest jako zapoznanie się klienta z regulaminem i jego akceptacją.

1.5. Ponadto postanowienia regulaminu nie mają na celu  ograniczenia żadnych praw klienta, będącego równocześnie konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 24 kwietnia 1964 roku. – kodeks cywilny dz.u.nr 16 pozycja 93.

 • 2 Dokonanie zamówienia Regulamin internetowej platformy dystrybucyjnej powłok hydrofobowych.

 1. hydrofobowy.pl to platforma dystrybucyjna produktów producenta eco nano impregnatów hydrofobowych najnowszej generacji h2o nanotechnology które są dystrybuowane na www.hydrofobowy.pl
 2. Każdy klient może się zarejestrować, rejestracja jest darmowa oraz dobrowolna. W momencie rejestracji użytkownik otrzymuje indywidualne niepowtarzalne konto użytkownika.
 3. Ponadto aby się zarejestrować należy dokonać wypełnienia formularza rejestracyjnego.
 4. Umowa kupna sprzedaży zawartej z użyciem witryny www.hydrofobowy.pl zawarta jest pomiędzy sprzedającym a kupującym.
 5. Dokonując zakupu produktów na stronie www.hydrofobowy.pl oświadczasz że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz jego wszystkie punkty które są podstawą zawarcia umowy, oświadczasz że spełniasz wszystkie wymogi przewidziane regulaminem a także oświadczasz że zostajesz użytkownikiem z własnej woli. A także że dane podane w formularzu zgłoszeniowym są prawdziwe. Użytkownik wyraża zgodę na zawarcie umowy w formie elektronicznej
 6. ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie, gromadzenie, udostępnianie oraz opracowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zakupów.
 7. Klient może złożyć zamówienie na stronie www.hydrofobowy.pl 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy. A czas realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 3 dni roboczych.
 • 3 Ponadto opłaty.

 1. Wszystkie ceny na witrynie www.hydrofobowy.pl są cenami brutto co oznacza że zawierają podatek vat. Do zamówienia doliczany jest koszt dostawy zakupionego towaru do klienta który to koszt ponosi dodatkowo klient.
 2. Przy realizacji zamówienia wystawana jest faktura vat lub dokument zakupu. Aby otrzymać fv klient musi podać dane niezbędne do wystawienia faktury.
 3. Ponadto formę płatności wybiera klient podczas zamawiania.

– Dokonanie przelewu na konto firmy.

– Przy użyciu PayPal.

 1. Po dokonaniu płatności za pomocą przelewu lub PayPal towar wysyłany jest po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. W tytule płatności powinien znaleźć się numer zamówienia. Kupujący oświadcza że zapoznał się z warunkami płatności jakie oferują serwis PayPal a także bank ING.
 2. Ceny produktów mogą ulec zmianie i sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany tych cen.
 3. Ponadto jeśli w ciągu 72 godzin od momentu dokonania zamówienia nie zostanie dokonana wpłata środków to zamówienie zostanie anulowane.
 • 4 Realizacja dostawy.

 1. Formę dostawy wybiera klient podczas składania zamówienia.
 2. Koszty dostawy klient przyjmuje na siebie.
 3. Ponadto czas realizacji dostawy są to 3 dni robocze, w szczególnych przypadkach czas ten może ulec zmianie.
 • Reklamacje i wszystko o z tym związane.
 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni, a czas liczony jest od daty otrzymania przez klienta produktów.
 2. Ponadto gdy klient dokonuje reklamacji zobowiązany jest niezwłocznie odesłać produkt w stanie nie naruszonym na dane adresowa sklepu.
 3. Zwrot kosztów będzie dokonywany na konto wskazane przez klienta lub za pośrednictwem poczty.
 4. Ponadto uszkodzenia powstałe w transporcie szczególnie mechaniczne należy zgłosić kurierowi, klient może sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera. Klient aby otrzymać dostawę musi najpierw parafować odbiór a następnie jeśli stwierdzi wizualnie uszkodzenia kartonu to w obecności kuriera tworzy kurier raport uszkodzeń.
 • Wnioski końcowe Regulamin internetowej platformy dystrybucyjnej powłok hydrofobowych.
 1. Niniejszy regulamin jest integralną częścią sklepu i obowiązuje do jego aktualizacji. Aktualizacja regulaminu zacznie obowiązywać w momencie jej umieszczenia na stronie www.hydrofobowy.pl
 2. Niniejszy regulamin obowiązuje od 05-05-2016
 3. Rejestracja oznacza dobrowolną akceptację powyższego regulaminu, a nie znajomość regulaminu nie zwalnia klienta od powyższych warunków.
 4. Ponadto wszystkie kwestie nie uregulowane powyższym regulaminem rozstrzygane będą przez sąd w Gdańsku na podstawie prawa cywilnego i przepisów sprzedaży konsumenckiej.

Regulamin internetowej platformy dystrybucyjnej powłok hydrofobowych

Wdrożenie CTechnology.pl