Panele słoneczne oraz dachówki fotowoltaiczne.

Panele słoneczne oraz panele fotowoltaiczne to przyszłość odnawialnych źródeł energii.

Możecie Państwo zamówić u nas hydrofobowe panele fotowoltaiczne zwiększające wydajność panelu solarnego ponad 5 %

dzięki właściwościom hydrofobowym panelu. Na panelach fotowoltaicznych została umieszczona warstwa hydrofobowa która podczas opadów

deszczu w dużej mierze samo oczyszcza powierzchnię dachu. Nanopowłoka usuwając kurz, pyłki drzew czy zanieczyszczenia atmosferyczne.

W ofercie mamy zarówno panele słoneczne jak i dachówki fotowoltaiczne. OZE – Odnawialne Źródła Energii to przyszłość naszej planety.

Coraz bardziej popularne stają się tak zwane domy pasywne w których fotovoltaika odgrywa duże znaczenie.

Ponadto na etapie projektowanie domu można poczynić wiele założeń które w perspektywie czasu przyniosą znaczne oszczędności na prądzie i na ogrzewaniu.

Jednym z takich rozwiązań jakie chcielibyśmy przedstawić jest to dachówka solarna pozwalająca na produkcję darmowej energii.

Dachówka fotowoltaiczna jest to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na tworzenie nowej generacji domów energooszczędnych które mają fajny design.

Ponadto jest to bardzo trwałe rozwiązanie a z właściwościami hydrofobowymi dachówek solarnych pozwalające uzyskać więcej energii.

Ponadto jak już wspomniałem na dachówce została umieszczona warstwa hydrofobowa która podczas opadów deszczu w dużej mierze samo oczyszcza powierzchnię dachu usuwając kurz,

pyłki drzew czy zanieczyszczenia atmosferyczne.

Każdy dom musi mieć dach, dachówki ceramiczne są kosztowne więc może lepiej byłoby od razu zainwestować w odnawialne źródła energii.

Dachówka ta powinna stać się nieodłącznym elementem energooszczędnych budynków. 

Kanał YouTube : https://www.youtube.com/channel/UCwL1REDOCNSpV7uwbONO_5g/featured

A także link do firmowego bloga : https://hydrofobowy.pl/eco-powloki-hydrofobowe/

Wdrożenie CTechnology.pl